Wybrałyśmy wygodne i modne sandały na wiosnę. 10 typów na pewno zadowoli każdą z Was!

redakcja | 10.01.2022 15:04
Sandały na wiosnę
Sandały na wiosnę | depositphotos.com | ilustracja

Modne tego sezonu sandały typu mule

Mule to hit ostatnich sezonów.  Ich francuska nazwa oznacza, że są to pantofle z odkrytą piętą. Zobacz przykłady sandałów mule, które wybrałyśmy w redakcji dla was. Występują w przeróżnych modnych odsłonach. Większość markowych producentów ma je w swoim asortymencie na sezon 2020.

My w redakcji jesteśmy zakochane w srebrnych i złotych imprezowych "mulach". Nie możemy się doczekać, wyjść na letnią imprezę. 

Klasyczne wiązane sandały

Sandałów wiązanych na naszej stronie znajdziecie mnóstwo, są praktycznie w każdej modowej konfiguracji:  na płaskiej podeszwie, na obcasie, na szpilce... Co jest najlepsze? W większości charakteryzuje je lekkość i powiem letniej pogody. Najciekawsze wrzucamy poniżej, całą kategorię wiązanych sandałów znajdziesz pod wskazanym linkiem.

Sandały z ćwiekami

Zachowaj rockowy, metalowy styl z tymi pięknymi modelami sandałów z ćwiekami.

Wszystkie inne modele z kolekcji znanych marek znajdziesz w zbiorczej kategorii pod nazwą u nas sandały z ćwiekami

A może tak sandały z cyrkoniami?

 Chcesz nadal błyszczeć i zachwycać w letnie dni nosząc wygodne sandały, a ćwieki to dla Ciebie trochę za dużo? Przyjrzyj się sandałom z obszyciami z cyrkonii. Według nas nadają sie nawet na bardzo oficjalne wyjścia. Potrzeba tylko dobrać wyższy obcas, albo obcas na szpilce.

Artykuły z kategorii
Artykuły z portalu