Te klapki na platformie kosztują niewiele, a będą rewelacją nadchodzącego gorącego lata

redakcja | 10.01.2022 15:21

Nie musisz przestawiać w gorące dni z wydłużaniem nóg i tracić na wygodzie. Pogodzą Ci te dwie potrzeby wygodne i dobrze  prezentujące się co sezon klapki i sandały na platformie, które pasują zarówno do szortów, spódnic, sukienek oraz spodni. Zobacz wybrane od partnerów modele. Robimy przegląd hitów pasujący do większości stylizacji. 

Stylizacja z sandałami na platformie, ilustracja do artykułu
Stylizacja z sandałami na platformie, ilustracja do artykułu | envato, autor Nadianb

W wybranych przez nas wariacjach modeli klapek i sandałów na platformie znajdziesz te modele wyższe i niższe, większości z nich ma klasyczne kroje, przez co dobierzesz je praktycznie do każdej stylizacji. 

Zacznijmy od klapek na platformie. Wszystkie klapki na platformie znajdziesz pod adresem klapki na platformie

Przejdźmy do sandałów na platformie, w przypadku sandałów pięta jest już podtrzymywana jakimiś paskami i noga nie "klapie". Wszystkie sandały na platformie znajdziesz na podlinkowanej kategorii: sandały na platformie.

My cenimy i iwielbiamy te wszystkie klapki i sandały na platformie, które wyprodukowane są z naturalnych materiałów. W czy widziałaś już espadryle na platforrmie? Zapraszamy też do podlinkowanego działu, to też świetna alternatywa na gorące dni. 

Artykuły z kategorii
Artykuły z portalu