Sukienki w groszki na lato, które pokochały już Polki!

redakcja | 10.01.2022 15:22

Jeśli kochasz sukienki, to w letnie dni w Twoich bazowych stylizacjach nie może zabraknąć nieśmiertelnych i klasycznych sukienek w groszki i większe grochy.  Sukienki w groszki to udokumentowane od dekad hity ubraniowe w letnich stylizacjach.  Nie musisz ograniczać się tylko do klasycznych krajów, bo teraz jest bardzo duża liczba wariacji na temat klasycznych sukienek w groszki. 

Zobacz, co najlepszego oferuje od lat ten groszkowy trend! My oczywiście kochamy sukienki w groszki inspirowane latami 70. opasane paskiem w pasie, ale nie ograniczamy się w codziennych stylizacjach tylko do klasyki.

Sukienka w groszki,, ilustracja do artykułu o hitowych sukienkach w groszki
Sukienka w groszki,, ilustracja do artykułu o hitowych sukienkach w groszki | envato, autor jchizhe

Zobacz, jak już 30 lat po kultowej premierze filmu Pretty Woman, w której w brązową sukienkę w groszki ubrała się  Julia Roberts,  ewoluowały obecne modele sukienek w groszki i przejrzyj wszystkie warianty, jakie mamy u siebie w bazie. 

Groszki i trend na nie to nie tylko sukienki w groszki lub sukienki w duże grochy, a to cała rodzina ubrań z tym świetnym wzorem. Zobacz wybrane damskie ubrania w groszki.

Zaczniemy od spódnic w groszki!

A teraz reszta naszej garderoby.

Skarpetki Wysokie Groszki BDB01-4300 (HS3-c) Happy Socks
Skarpetki Wysokie Groszki BDB01-4300 (HS3-c) Happy Socks
Skarpetki Wysokie Groszki BD01-608 (HS3-a) Happy Socks
Skarpetki Wysokie Groszki BD01-608 (HS3-a) Happy Socks

Artykuły z kategorii
Artykuły z portalu