Modne sukienki gorsetowe lub w gorsetowym stylu na sezon

redakcja | 10.01.2022 15:19

Sukienki gorsetowe to według nas kwintesencja elegancji i jeżeli tylko je lubisz, powinnaś je nosić na oficjalne wyjścia. Te długie modele sukienek są niesamowicie szykowne i śmiało możemy określać je jako balowe, te krótsze i nowoczesne nadają się na większość oficjalnych wyjść np. jako sukienka na wesele. Gorset to niesamowity wynalazek dla kobiet, który się nie starzeje i zostanie w modzie raczej z nami na zawsze.

Kobieta w sukience gorsetowej,, ilustracja do artykułu o sukienkach forsetowych
Kobieta w sukience gorsetowej,, ilustracja do artykułu o sukienkach forsetowych | autor zdjęcia Jpavaliuk

Wybierając sukienkę gorsetową na oficjalne wyjście, co często w Polsce jest wyjście na wesele, staraj się unikać kiczowatych modeli sukienek gorsetowych, które źle będą leżały na Twojej figurze. U nas dokładamy starań, aby pokazywać tylko dobre modele od naszych partnerów. 

Pamiętaj, że sukienki gorsetowe nie mają wszytego typowego gorsetu, którym z definicji zajmuje się gorseciarka (chociaż znajdują się wyjątki lub ma to część sukienek dla panny młodej). Taki sukienki są po prostu wąsko szyte i taliowane, ale nie mają specjalnego systemu ściągającego talię (aż tak mocno).

Zobacz również inne modele sukienek, które będą pasowały na wyjście wieczorowe. Często sukienki wieczorowe są szyte w stylu gorsetowym, a producenci tego tak nie opisują.

Artykuły z kategorii
Artykuły z portalu