Krótkie trapezowe spódnice na lato

redakcja | 10.01.2022 15:06
 Ilustracja artykułu o gwiazdach w New Balance
Ilustracja artykułu o gwiazdach w New Balance | Zdjęcie od @Tinatin1 | depositphotos.com | Ilustracja artykułu o gwiazdach w New Balance

Spódnice to zdecydowanie kobieca część garderoby, a krótkie modele o kroju trapezu doskonale podkreślają figurę i zgrabne nogi. Musisz pamiętać też, że spódnica trapezowa znakomicie wyszczupla sylwetkę. Jeżeli jeszcze nie masz spódnicy trapezowej w swojej szafie, to w letnim sezonie 2020 musisz ją zakupić.

Jasnoniebieska Spódnica Trapezowa Keladora
Jasnoniebieska Spódnica Trapezowa Keladora

Jakie spódnice trapezowe znajdziesz w tym artykule?

W tym artykule dobrałam subiektywnie najlepiej pasujące do tego sezonu spódnice. Podzieliłam je w tematyczne grupy, a na dole artykułu proponuję kilka ciekawych dodatków i butów, które możesz założyć do sukienki trapezowej na ciepłe letnie dni w obecnym sezonie.

 

Więcej modeli sukienek trapezowych znajdziesz pod linkiem na dole. Zachęcam też do przeglądania innych kategorii sukienek i wybierania najlepiej pasujących modeli na to upragnione lato.

A może założysz nieco dłuższą sukienkę trapezową na lato? Zobacz wybrane modele poniżej oraz skorzystaj z pozostałych kategorii sukienek damskich.

Jak nosić latem krótką trapezową spódnicę?

Do spódnicy trapezowej dobierz dowolne ulubione obuwie letnie typu baleriny, sandały, espadryle czy też trampki. Kilka ciekawych modeli zaprezentujemy na dole artykułu.

Jako top masz kilka możliwości, my tym razem proponujemy oversizowe bluzki w jasnych kolorach. Zwiewna oversizowa bluzka zamaskuje każdy mankament figury, a w połączeniu z trapezową spódnicą wyciągnie z Twojej figury co najlepsze.

Modne sukienki trapezowe znajdziesz pod zielonym linkiem, a więcej wybranych modeli poniżej.

Artykuły z kategorii
Artykuły z portalu