Jakie rajstopy do małej czarnej?

redakcja | 10.01.2022 15:10

Ubierając sukienkę mała czarna mamy kilka możliwości doboru rajstop.  Wszystko zależy od okazji, na którą się wybierasz, podamy Ci kilka bezpiecznych zasad, dzięki którym dobierzesz odpowiednie rajstopy do małej czarnej. 

Kobieta ubrana w sukienkę mała czarna, ilustracja do artykułu o rajstopach do małej czarnej
Kobieta ubrana w sukienkę mała czarna, ilustracja do artykułu o rajstopach do małej czarnej | fxquadro

Zestawienie klasyczne

Klasycznie, i to wciąż jest modne, mała czarna była zestawiana z cielistymi rajstopami. Do takiego zestawienia pasują najlepiej czarne botki lub czarne szpilki, delikatne kolczyki np. perełki i wyrazista bransoletka lub zegarek.

Pamiętaj, że nawet latem na oficjalnych wystąpieniach powinnaś rajstopy mieć, nawet takie najcieńsze, niewidoczne, ale mają być.  W pracy jeżeli dress code na to pozwala, to możesz z nich zrezygnować. Tak samo z rajstop możesz zrezygnować jeżeli stylizacja ma w sobie sandałki lub klapki.  

Czarne rajstopy do małej czarnej

Czarne rajstopy jak najbardziej pasują do małej czarnej, Coco Chanel pewnie też promowałaby ich dobieranie, ale wtedy nie było rajstop w takim kolorze. Wybierając czarne rajstopy do małej czarnej dobieraj od 20DEN do 40 DEN, wszystko w zależności od temperatury. 

Czarne Rajstopy Phaeline
Czarne Rajstopy Phaeline
Czarne Rajstopy Torvaris
Czarne Rajstopy Torvaris
Czarne Rajstopy Tighten
Czarne Rajstopy Tighten
Czarne Rajstopy Rhodaris
Czarne Rajstopy Rhodaris
Czarne Rajstopy Aalhala
Czarne Rajstopy Aalhala
Czarne Rajstopy Yinrieth
Czarne Rajstopy Yinrieth
Czarne Rajstopy Kydothee
Czarne Rajstopy Kydothee
Czarne Rajstopy Cythiopis
Czarne Rajstopy Cythiopis

Kabaretkowe podejście do małej czarnej

Mała czarna, która klasycznie jest gładką sukienką, znakomicie łączy się ze wzorzystymi rajstopami. Jeżeli nie jest to oficjalne spotkanie, a Twoja stylizacja może być casual to nie popełnisz faus pax dobierając nawet najbardziej wymyślnie wzorzyste czarne rajstopy.

Artykuły z kategorii
Artykuły z portalu